Som ilúzia alebo inšpirácia…

malé čierne mačiatkoZa tromi kruhovými objazdmi, jedným prejazdom zakázaným, žije jedna čarodejnica s dvoma čiernymi mačkami. Vlastne už iba s jednou, tá druhá si našla domov na Zobore v Nitre.

Narodila som sa ako prvá dcéra, prvá vnučka aj prvá pravnučka po praslici siedmeho marca roku 1972 mame, ktorá je tiež prvou dcérou a vnučkou, starej mame, ktorá je rovnako prvou dcérou v rode.

Z karmického hľadiska som dostala dostatok duchovnej múdrosti (7.), viery (3.), božieho požehnania (súčet dňa a mesiaca 10), aby som svoj dlh (karmický súčet 29) z vodcovských minulých životov (súčet číslic roku narodenia 1972) splatila.

Detstvo som prežila  striedavo  doma v mestskom paneláku, u starých rodičov na dedine a v rôznych zdravotníckych zariadeniach. Z astrologického hľadiska značne aspektovaný Saturn v 4.dome , čo by vládca môjho osobného horoskopu, si teda právom hovorí Učiteľ.

Zaiste existovala aj iná moja predchodkyňa v rode, ktorá sa so svojim darom intuitívneho vnímania cítila osamelá a musela opustiť svoju rodinu na 20 rokov, aby potom zistila, že opak je pravdou. Ako som sa nedávno dozvedela, v línii po meči prababka veštila z kariet a v línii maminho otca bol jeho bratranec liečiteľom.

Vyrastala som v socialistickom režime, preto používanie daru intuície bolo nevedomé a záujmom o veci medzi nebom a zemou som pochopenie okolia nenachádzala. Až po nežnej revolúcii nastal čas jeho zveľaďovania. Akým spôsobom, budem priebežne aktualizovať v článku Kto som.

Keď budem mať chuť a inšpiráciu, napíšem viac. 😉 Zatiaľ…

Toto je môj svet, vitajte!

12.12.2011

1 názor na “Som ilúzia alebo inšpirácia…”

  1. Pingback: Kto som? - Čarodejnica Zlatica

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore