Konzultácie

Každý človek je jedinečná bytosť s individuálnymi skúsenosťami a dosiahnutým stupňom duchovného poznania na životnej púti. Každý životný príbeh je unikátny a hodný zdieľania, zaznamenania, vypočutia i sfilmovania. Možno ste si v aktuálnom období položili otázky: Čím žijem? Akým životom žijem? Ako žijem? V čom je zmysel môjho života? Hľadáte na ne odpoveď a zároveň si uvedomujete zodpovednosť za svoje činy? Disponujete schopnosťami tvoriť svetlo a premáhať tieň v osobnosti? Sprevádzajú Vaše prežívanie záhadné fenomény? Ste otvorení alternatívnym prístupom a veríte, že v rozhovore človeka s človekom nájdete nádej na lepší život? Nech sa páči, som tu pre Vás.

Môžete si so mnou dohodnúť virtuálnu konzultáciu.
(audio, video rozhovor cez internet – Skype, WhatsApp, Messenger, Viber, ap.)

Mám zažité: semináre v Jungovej psychoterapii aj individuálnu sebaskúsenosť, semináre naratívneho a systemického prístupu, výcvik v supervízii, v arteterapii, v transakčnej analýze, v NLP, EFT, v regresnej terapii, semináre energo-informačnej medicíny (fenomény ako urieknutie, porobenie, prekliatie, kliatba, energo-informačná diagnostika priestoru – feng šuej, GPZ), sebaskúsenosť z rodinných konštelácií, bodyterapie, vizualizačných a afirmačných techník, energetického liečenia, rôznych typov relaxácií, heterogénnych a autogénnych tréningov, focusingu, holotropného dýchania, kraniosakrálnej terapie, tantry, jógy, cchi kungu, tai či, reiki. Viedla som Školu mágie tretieho tisícročia a už 20 rokov sa aktívne venujem práci so symbolikou v číslach a v tarotoch.

V rozhovore vytváram rovnocennú atmosféru človeka s človekom – bez ohľadu na spoločenskú rolu – tvorím pocit dôvery, bezpečia a istoty. Verím totiž, že človek nie je problém. Človek je človek a problém je úlohou, hádankou, rébusom alebo záhadou. Problém je len skúškou pred vstupom do brány v ďalšej ére, lekciou, ktorá stretla človeka ako jedna z možností osobnostného rastu. K posilneniu Vašej identity pristupujem s empatickým naladením v závislosti od Vašich priorít, cieľov a potrieb. Tam, kde ste tápali v temnotách problému, získate konzultáciou super víziu.

V prípade záujmu o rozhovor, konzultáciu, terapiu, koučing, seminár alebo výcvik ma kontaktujte prostredníctvom tohto formuláru. Po odoslaní údajov, počkajte, prosím láskavo, na potvrdenie požadovaného termínu. S osobnými údajmi zaobchádzam v súlade so zákonom o Ochrane osobných údajov. Vami poskytnuté bližšie informácie považujem za absolútne dôverné.

Kontaktný formulár

    Konzulácia
    Virtuálna konzultácia krátka 50 € / 1 hod.Virtuálna konzultácia dlhá 80 € / 2 hod.

    Návrat hore