Cestovanie po Ázii v roku Draka

Budhove oči

Za zvuku badžán po facilitácii mäkkých tkanív môjho chrbta sme sa s fyzioterapeutkou večer počas najsilnejšieho splnu vybrali meditovať na detské hojdačky za bytovkou. Aj keď najlepšia meditácia je o tretej ráno, vtedy je totiž toxicita myšlienok najnižšia, precítila som v ten večer po dlhej dobe radosť a pokoj.

„To, čo naháňaš, nechytíš. Netlač rieku, tečie sama.“ (odpozeraný výrok v kamarátkinom statuse na gmaily)

Odvtedy uplynul celý lunárny mesiac. Pozerám sa na bochník Luny a uvedomujem si, že som opomenula štvrťročnú psychohygienu. Mohla by som sa chabo vyhovoriť na doslúženú vyklápačku a stratu esemesiek, ale neobstála by som ani sama pred sebou. Úžasné výroky totiž zaznejú denne a zarezonujú v duši v súlade s vnímavosťou voči dohodnutým znameniam v duchovnom svete. Stačí zozbierať papieriky za posledné mesiace.

Začnem teda výrokom Mily Haugovej zo semináru tvorivého písania: „Dôležité je dať do textu niečo zo seba, aby sa ten druhý mohol do textu naprojektovať. Až vtedy môže nastať kontakt.“  Kontaktujem vás.

Čo sa mi asociuje s pohanskými zvykmi v čase počnúc Valpurginou nocou sa už nedozviem, keďže som gélovým perom zachytávala súbežne tri prúdy myšlienok  a táto sa stratila v astrálnej sfére, aby ju stiahol niekto iný. Druhú z tých troch vám rozvinutú ponúkam.

Mliečna dráha

India, minulé životy, duchovia a manželka za 8 kráv

V máji sa z pobytu v Indii vrátila stála klientka a priniesla mi darček. Hinduistickú malu z rudrakšy, čo sú niečo ako u nás šípky. Je ich 108, čo je podľa indickej numerológie vyučovanej v školách – posvätné číslo.

– „Používa sa ako mantra a dostáva sa od učiteľa. Posvätí ju žiakovi a po smrti slúži ako vodítko po minulých životoch.“ – objasnila mi moja fyzioterapeutka a stali sme sa jedna druhej učiteľkou.

„Ublížiť ti môže iba ten, komu dáš tú moc.“ Jednoznačne tvrdí Zdenka, talentovaná frekventantka mojich numerologických kurzov a okrajom v Indii ešte zostaneme.

– „Mala si pravdu!“ – vybehla kamarátka z obchodu od pokladne.

– V čom? – nechápala som.

– No, v tom, že ten duch, čo chodí za mojou sestrou v noci, je nebohá mama jej muža. – vysvetľovala rýchlo a pohľadom sledovala, či zákazníčka vyložila už celý tovar na pult.

Mantra so šťastným koncom

Pred časom mi rozprávala o tom, ako sestru v noci budilo nejaké strašidlo, ťahalo ju z postele, kmásalo za vlasy, bilo a nadávalo jej. Potom navštívila ženu-médium, ktorá jej sprostredkovala správu pre manžela od jeho mamy, nech sa nehnevá na svojho otca, že ona mu už odpustila. Situácia nočných návštev sa zmenila. Duch ženy ju s láskou hladí po tehotenskom brušku.

Medzitým sa bábätko narodilo a duch jej svokry ju chodí navštevovať v noci naďalej. Informácie o situácii mi kočka pravidelne referuje a trpiaca sestra vie, kde ma nájde, keď sa rozhodne situáciu riešiť cez chanelling a regresnú terapiu. Zajtra, o týždeň, o pár mesiacov, o niekoľko rokov, v budúcom živote alebo nikdy. Rešpektujem právo jej slobodnej voľby.

Zo sociálno-psychologického výcviku v júni mi okrem zážitkov so skvelými ľuďmi utkvela v pamäti poviedka „Johny Lingo a manželka za 8 kráv“ od Roba Parsonsa: Milovat proti všem předpokladům. O múdrom mužovi, ktorý vie, aký dôležitý je pre manželku pocit, že pre svojho manžela znamená viac ako posmech ostatných za zlý obchod. O múdrom mužovi, ktorý vie ako ukázať svetu, aká krásna je jeho manželka. O múdrom mužovi, ktorý vie milovať, vážiť si svoju celoživotnú manželku a urobiť z nej kráľovnú.  Čo urobil indický chlapec zo svojej manželky? Možno sa dozviem  nabudúce.

Dračia krajina

Japonská tekvica, milióny a tetris s nakladanými uhorkami
Všade sa rozpráva o kríze a mne z toho vychádza, že mnohí si z peňazí urobili svojich rodičov. Nedostatkom financií obmedzujú realizáciou svojich túžob rovnakým spôsobom ako im naplnenie detských snov nedovolili rodičia. Presne opačným, pozitívne motivujúcim výrokom je: „Ja rátam sumy len nad milión.“  Aj ja. V týchto dňoch prekračujem hranicu 3000 poskytnutých konzultácií. Zbohatla som duchom a podľa všetkého som sa po ôsmich rokoch stala už milionárkou. V korunách. O svoje materiálne bohatstvo som sa s láskou a spolupatričnosťou podelila s ostatnými chudobnými –  s internetovým providerom, poskytovateľom telefonických služieb, prenajímateľkou priestorov, pekárom a v neposlednom rade aj bankou, zdravotnou, sociálnou poisťovňou a daňovým úradom. Niektorí medzitým schudobneli a začali inak hospodáriť s financiami. Štát zvýšil dane a pekár predáva rodinnú audinu. Pre mňa je podstatné, že svoj podiel chudobe som odviedla.

Ale – viete, kedy som pochopila, že sa mi začína naozaj finančne dariť? Keď na moje dvere zaklopala Cigánka a vtisla mi do ruky 5 eur.

– „To máte za to, že Vás telefónom otravujem. Vy mi vždy dobre poradíte a nabudúce by ste už nemuseli.“ – povedala mi úprimne.

Prišla sama od seba, pretože to tak cítila a dala mi viac ako si myslí. Cigáni (Rómovia) sú totiž indikátorom, alebo ak chcete – karmickým kladivom. Všetko skryté sa cez nich prejaví a ukáže na povrch.

Oddanosť a čakanie

Vkladám do prázdnej peňaženky päť eur a rozmýšľam, čo ešte treba dokúpiť k úrode zo záhrady a navariť.– „Japonci tvrdia, že každý má pripravené nejaké množstvo jedla, a keď ho zje, tak zomrie.“ – dozvedela som sa z dvoch strán. Od učiteľky jogy Jarky a od učiteľky arteterapie Slávky, krstnými menami Jarmila a Jaroslava. Týmto výrokom sme v našej domácnosti započali vegetariánske stravovanie. Pretože:  „Rozdiel medzi radosťou a pôžitkom je taký, že radosť trvá dlho, no pôžitok je krátkodobý a vyvoláva hlad po ďalších pôžitkoch.“ (ospravedlňujem sa, zdroj som si zabudla poznačiť)

Momentálne fičíme na falošnej slepačej polievke a falošnej zemiakovej babe bez strúhania z oranžovej tekvice hokkaido. Život si osladzujeme čokoládovými muffinami a tento recept vyzerá tiež dobre. Zahrala som sa, ako každý rok, s nakladaním hojne urodených uhoriek a spadlo 41 plných riadkov tetrisu. Uhorky čistia obličky, čo by zástupcov partnerských vzťahov od strachu z budúcnosti. Nastáva koniec sveta vo vzťahoch a príroda nám dáva dary pre správne fungovanie fyzického tela v čase špecifickej psychickej záťaže.

Rybička vo svojom svete

„Arogance je parukou na duševní pleš.“ (Werich)

– „Prechádzaš do vyššieho manažmentu. Stáva sa z teba veštica-kaučica.“ – identifikoval ma spolužiak z výcvikov v regresnej terapii pôsobiaci na podnikateľskom poli a od kamarátkinej sestry som sa po zameraní domu a pozemku podľa tradičného feng šuej dozvedela, že o mne hovorí ako o pozitívnej motivátorke. Už len vybrať meno pre Školu mágie. Že? 🙂 Aby mi v rámci sebareflexie nenapršalo do nosa, tak názory z opačnej strany. Moje texty jedna redaktorka prirovnala k vyjadreniam Laca Borbélyho. No a iný muž, žiak Hellingerových rodinných konštelácií, ktorý má rád situácie pod kontrolou, mi dal spätnú väzbu na prácu s EFT. Vraj dôchodcovská technika: „Tak z nej zblbneš, až zabudneš, aký problém si mal.“

Vždy si rada s odstupom prečítam esemesku, ktorú som dostala na výcviku ako odpoveď na zadanie „Čo si najviac na mne ceníš.“: „Úsmev, takt,  vedomie súvislostí, aké nemá nikto iný a to, že dokážeš rovnako suverénne byť kráľovnou spoločnosti  ako byť neviditeľná a pritom spokojná.“ 

Lebo -„Nie je dobré,  čo je dobré, ale čo sa ti páči.“ – preto sa teším na indickú deku s kašmírovým vzorom zo Střílek na Morave.

A nabudúce o Mestskom šamanovi, prvom ezoterickom porevolučnom románe a Posolstve protinožcov. Možno.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore