čarodejnica na SAShE.sk

Keď som bola malá škôlkarka, tvrdili mi, že mám talent na kreslenie a maľovanie, tak som navštevovala ĽŠU. Učiteľ na základnej škole (výtvarný umelec nepohodlný vtedajšiemu režimu) rovnako chválil moje kresby a odporúčal na súťaže a kamarátky si radi dávali odo mňa kresliť do pamätníčkov…

No a potom som na dlho-dlho na kreslenie a maľovanie zabudla. Vrátila som sa k nemu až na kurze intuitívneho maľovania a nedávno arteterapie. V pláne mám naučiť sa enkaustike.

Maľujem a kreslím, keď cítim v duši niečo, čo neviem vyjadriť slovami. Vtedy zoberiem štetec a výsledkom je zvyčajne krajinka, kvetinka, zátišie, predmet alebo abstrakcia akvarelom. Vždy som si myslela, že farbami zo mňa vychádza ťažoba alebo negativita, až mi jedna známa (vyštudovala kombináciu psychológia-výtvarné umenie) povedala, že moje obrázky vyjadrujú romantickú dušu.

Moje kresby sú súčasťou mojej kancelárie a slúžia mi aj ako diagnostika stavu a osudu konkrétneho človeka. Pokiaľ vás niektorý osloví, osloví vás typ energie, s ktorou som ho vytvárala.

Čo som priebežne vytvorila nájdete na sashe

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore